Ismerjék meg Önök is Szaszák Zsoltot
2024. March 24., Sunday
Ismerjék meg Önök is Dancs Józsefet
2024. March 23., Saturday
12 napirendet tárgyaltak a március havi munkaterv szerinti ülésen
2024. March 22., Friday
Befejeződtek a munkálatok a Chudik Lajos Városi Sporttelepen
2024. March 22., Friday
Oroszlány Város Önkormányzata Képviselő-testületének március 21-ei munkaterv szerinti ülése
2024. March 21., Thursday
Kitüntetéseket adtak át az ünnepi ülésen
2024. March 21., Thursday
Oroszlány város 70 éves jubileuma előtt tisztelegtek
2024. March 21., Thursday
A helyi képviselő-testület tagjai a televíziónkban adnak számot a rövidesen véget érő ciklus alatt végzett munkájukról
2024. March 21., Thursday
Átadták az elismeréseket
2024. March 20., Wednesday
Klubelőadást tartott az Oroszlányi Nyugdíjas Értelmiségi Klub
2024. March 20., Wednesday
Nyílt napot tartott a Fehér Holló Íjász Egyesület
2024. March 19., Tuesday
Színes programok várják az érdeklődőket
2024. March 19., Tuesday
Kiírták a társadalmi és sportcélú, valamint jubileumi civil pályázatot
2024. March 19., Tuesday
Idegen pályán küzdött meg az MVM-OSE Lions csapata
2024. March 19., Tuesday
Ne feledjék, ma este 20 órától ismét várjuk Önöket a képernyők elé!
2024. March 18., Monday
Ismerjék meg Önök is Hornyákné Sebestyén Évát
2024. March 17., Sunday
A stúdióban Gálos Csaba az OSZE Labdarugó Szakosztály vezetőedzője, valamint Bozsik Péter szakmai igazgató
2024. March 16., Saturday
A Kovácsmíves Céh Egyesület tartott bemutatót
2024. March 15., Friday
Az 1848-'49-es forradalom és szabadságharcra emlékeztek
2024. March 15., Friday
Ünnepi rézfúvós kamaramuzsikát hallhattak a nézők
2024. March 15., Friday
Kovács Adél januárban tért haza Afrikából, utazásáról a hunyadisoknak tartott előadást
2024. March 15., Friday
A helyi képviselő-testület tagjai a televíziónkban adnak számot a rövidesen véget érő ciklus alatt végzett munkájukról
2024. March 14., Thursday
Fél kézzel versenyeznek egymással testnevelés órán
2024. March 14., Thursday
A MÁV-START Zrt. közleménye
2024. March 14., Thursday
Áprilisban kezdeményezhetik a szülők a gyerekek elhelyezését
2024. March 14., Thursday
Találatok száma: 6663 db