Így telt 2023 első negyedéve
2024. January 12., Friday
Váradi Kornél vezetőedző és Illés Máté válaszolt a szurkolók kérdéseire
2024. January 11., Thursday
Az oroszlányi rendőrök két napon belül három elkövetőt fogtak el
2024. January 11., Thursday
Első találkozóját szervezte 2024-ben az Oroszlányi Nyugdíjas Értelmiségi Klub
2024. January 11., Thursday
Szép eredmények születtek a tavalyi év utolsó hónapjaiban is
2024. January 10., Wednesday
Településrendezési Terv módosításával kapcsolatos lakossági fórumra várták az érdeklődőket
2024. January 10., Wednesday
Zalaegerszeg ellen lépett pályára az MVM-OSE Lions
2024. January 09., Tuesday
Már csak az utolsó simítások vannak hátra
2024. January 09., Tuesday
Ne feledjék, ma este 20 órától ismét várjuk Önöket a képernyők elé!
2024. January 08., Monday
Felkerestük az Oroszlányi Rendőrkapitányságot, valamint az Önkormányzati Tűzoltó-parancsnokságot
2024. January 05., Friday
Örömmel tájékoztatjuk Oroszlány és környéke lakosait, hogy 2024 januárjától új névvel, szélesebb kínálattal, egyedi akciókkal, de a megszokott szakszemélyzettel, és magas minőségű kiszolgálással várja látogatóit a Szent-Grál Központi és a Dorsich BENU Gyógyszertár.
2024. January 04., Thursday
Házi kedvenceink és a tűzijáték
2024. January 04., Thursday
A DEAC ellen lépett pályára az MVM-OSE Lions csapata
2024. January 02., Tuesday
Mától már megvásárolhatja, de a pirotechnika nem játék!
2023. December 28., Thursday
Békés, boldog karácsonyi ünnepeket kíván az Oroszlányi Városi Televízió stábja!
2023. December 24., Sunday
A város lakóit kérdeztük arról, hogy idén hogyan töltik majd a szentestét?
2023. December 23., Saturday
Molnár Zsolt szakoktató volt segítségünkre
2023. December 23., Saturday
Stúdiónk vendége Lazók Zoltán polgármester
2023. December 22., Friday
Rászorulók segítésében működött közre az Oroszlányi Karitász csoport
2023. December 21., Thursday
Ételosztást szervezett a Roma Nemzetiségi Önkormányzat
2023. December 20., Wednesday
Idén is megrendezték a hagyományos Szlovákok napját
2023. December 20., Wednesday
December 16-án, Tatabányán rendezték a hagyományos Mikulás Kupa súlyemelő versenyt.
2023. December 20., Wednesday
30 mézeskalács alkotást állítottak ki a Hunyadi Mátyás Általános Iskolában
2023. December 20., Wednesday
Felújítják az Ipari park és a Szennyvíztisztító telep közötti gerincvezetéket
2023. December 19., Tuesday
Idegenben játszottak az MVM-OSE Lions kosárlabdázói
2023. December 19., Tuesday
Találatok száma: 6562 db